Wyniki V Memoriału Andrzeja Skwirczyńskiego

W końcu! ; -) Publikujemy oficjalne wyniki zawodów wspinaczkowych w ramach V MAS, które odbyły się w Ostańcach Jerzmanowickich 10 maja 2014 r. (sobota). Zawody trwały od godziny 9:30 do godziny 17:00.

W zawodach wystartowało w sumie 254 zawodników, czyli 127 zespołów, które rywalizowały w 3 kategoriach:

a) Zespoły żeńskie: 18 zespołów

b) Zespoły męskie: 60 zespołów

c) Zespoły mieszane: 49 zespołów

 

Zawody odbywały się w kilkunastu sektorach i na ponad 200 drogach wspinaczkowych. Aby zająć wysokie miejsce ważna była nie tylko ilość zrobionych dróg. Punktacja zależała m.in. także od rejonu/skały gdzie występowała droga, stopnia trudności no i oczywiście stylu w jakim została ta droga zrobiona.

Poniższe tabele przedstawiają wyniki dla poszczególnych 3 kategorii oraz dla wszystkich zespołów łącznie.

Wszystkim uczestnikom V MAS gratulujemy!

 

Wyniki V MAS - Zespoły żeńskie

Ilość rywalizujących zespołów: 18 | Największa liczba zrobionych dróg: 37 | Największa liczba zdobytych punktów: 784

Tabela wszystkich wyników
MiejsceNazwa ZespołuSkład ZespołuLiczba Zrobionych DrógWYNIK - Liczba zdobytych punktów
Pełna lista wyników w kategorii Zespoły żeńskie do pobrania: Wyniki V MAS_Kategoria Zespoły żeńskie
1Jelon i ZajacIlona Gawęda (Kraków / KW Kraków) i Joanna Klimas (Kraków / KW Kraków)37784
2Baby GóromDaria Krynicka (Kluczbork / KW Wrocław / KKW Zawrta) i Olga Kosek (Łódź / AKG Łódź)28675
3ŻyrafyNatalia Terlecka (Kraków / AVATAR) i Karolina Ośka (Kraków / KS Korona)29643
4Ej, proszę Pani! Dasz radę!Justyna Gorzoch (Warszawa / KW Warszawa) i Sylwia Zarzycka (Warszawa / KW Warszawa)27558
5Kuflowe MocneAnna Guła (Kraków / NZ) i Aleksandra Hennig (Nowy Sącz / KW Katowice)23514
6Atak wiewiórekBożena Bator (Kielce / ŚKA) i Dominika Bryła (Kielce / ŚKA)23497
7Festiwal A0Marta Mikołajczyk (Warszawa / KW Warszawa) i Izabela Czaplicka (Wrocław / KW Bielsko-Biała)21358
8Turbo LeszczeJoanna Wydra (Kraków / KW KRAKÓW) i Karolina Wójcik (Zielonki / KW KRAKÓW)16333
9Panny MłodeLucyna Gorol (Chybie / NZ) i Iwona Strzępek (Kraków / KW Kraków)17322
10Harde DziołchyMartyna Włodarczyk (Gliwice / KW Gliwice) i Joanna Góra (Czerwionka-Leszczyny / )12306
11zośka i cześkaAleksandra Olzacka (Kraków / ) i Joanna Janusz (Kraków / )17280
12moc, siła i sława!Danusia Frydryszak (Kraków / KW Kraków) i Aga Zielonka (Kraków / KW Kraków)13268
13mission impossibleSara Jagiełło (Niepołomice / KW Kraków) i Paulina Szelerewicz-Gładysz (Niepołomice / KW Kraków)10204
14Uzależnione od czekoladyDorota Kłeczek (Kraków / AZS UEK / Kraków) i Agnieszka Zięba (Kraków / NZ)11186
15Deja VuUrszula Sroka-Piszczek (Kraków / KWKraków) i Urszula Spolitakiewicz (Kraków / Avatar)11175
16Iza&Monia- the shining starsIza Palińska (Katowice / KW Kraków) i Monika Dybaś (Kraków / KW Kraków)8145
17GosiUlaUrszula Kotewa (Kraków / STJ KW Kraków) i Małgorzata Borowiecka (Poznań / WKTJ)8132
18WymiataczkiJoanna Śliwka (Lublin / ) i Joanna Jaśkowska (Lublin / KW Lublin)691

Wyniki V MAS - Zespoły męskie

Ilość rywalizujących zespołów: 60 | Największa liczba zrobionych dróg: 52 | Największa liczba zdobytych punktów: 1184

Tabela wszystkich wyników
MiejsceNazwa ZespołuSkład ZespołuLiczba Zrobionych DrógWYNIK - Liczba zdobytych punktów
Pełna lista wyników w kategorii Zespoły męskie do pobrania: Wyniki V MAS_kategoria Zespoły męskie
1Gruby i grubyPaweł Kopta (Kraków / KS Korona/KW Kraków) i Andrzej Marcisz (Kraków / KS Korona)521184
2ChatkaAdam Pieprzycki (Tarnów / KW Kraków) i Robert Rokowski (Kraków / KW Kraków)481068
3Kapitan Buła i Pułkownik ZakwasMikołaj Pudo (Kraków / KW Kraków) i Damian Granowski (Kraków / Neumarkt / KW Kraków)461019
4Sojusz Śląsko-DąbrowskiIrek Rybus (Będzin / CW Transformator) i Karol Gładysz (Tarnowskie Góry / TKTJ)34752
5vyobodeszczBohdan Kalinowski (Krakow / ) i Yuri Boyko (Krakow / )29720
6Władcy LipinMaciej Mazur (Świętochłowice / AKT Watra) i Dariusz Bogusłowicz (Katowice / KW Katowice)30670
7Panowie sie wstawiajaSebastian Kulczycki (Chrzanów / KW Kraków) i Robert Matuszczyk (Poznań / WKTJ)30635
8Miasto na KJacek Krynicki (Kluczbork / KKW Zawrat) i Jędrzej Krzemiński (Kluczbork / NZ)22585
9piękni trzydziestoletniZenon Ziołko (Żory / KW Jastrzębie) i Bartłomiej Kryska (Pawłowice / NZ)29573
10WspinoholicyŁukasz Jankowski (Kraków / KW Kraków) i Krzysztof Kalkowski (Kraków / )24531
11Czciciele białego kamieniaJakub Kwapisz (Częstochowa / NZ) i Łukasz Niestrój (Częstochowa / NZ)26509
12MEGA CIENIASYNikodem Balon (Kraków / NZ) i Łukasz Łazęcki (Kraków / NZ)22476
13Drużyna ProsiaczkaArtur Frankiewicz () i Krzysztof Anz ()19457
14Buła & MaikiPiotr Walkowski (Bolechowice / ) i Tomasz Zaraś (Nowy Targ / )21445
15DowcipnisieKamil Lorenc (Olkusz / Speleoklub Olkusz) i Bartek Świstowski (Olkusz / Speleoklub Olkusz)18443
16Filip wraz z TomkiemFilip Markiewicz (Miechów / ) i Tomasz Sikora (Miechów / )22414
17Kto Pyta ten błądziJakub Bajorek (Wieliczka / ) i Michał Kuchnik (Wieliczka / )21402
18Dzik występuje w SokolikachDariusz Pilecki (Kraków / KW Kraków) i Paweł Górka (Kraków / KW Kraków)20400
19SpinaczeRadosław Popek (Kraków / KW Kraków / SAKWA AGH) i Łukasz Ligus (Kraków / KW Kraków / SAKWA AGH)21385
20RepikTomasz Bartosik (Chrzanów / ) i Artur Knapczyk (Chrzanów / )20364
21Jano i KrzysiekJanusz Koźbiał (Libiąż / ) i Krzysztof Piasecki (Libiąż / )17357
22gx4Tomasz Taranowicz (Olsztyn / KW Olsztyn) i Adam Dzierwa (Siemianowice Śląskie / NZ)18352
23powoli i silnoMarcin Szymkowski (Kraków / KW Kraków) i Krzysztof Czyżewski (Skawina / KW Kraków)21338
24TW TeamMateusz Dziektarz (KS Korona) i Wiktor Wajda (KS Korona)16336
25Pije Kuba do JakubaJakub Ćwiąkała (Bochnia / KW Kraków) i Piotr Marecki (Bochnia / )19335
26Popaprańcy BetonuAdam Kujawski (Warszawa / NZ) i Tomasz Puczyłowski (Warszawa / PD Ljubljana-Matica)21334
27Uwaleni magnezjąGrzegorz Nowak (Wrocław / ) i Marcin Trojniak (Kraków / )16332
28ekipa z JerseyMateusz Kurowski (rudnik / ) i Lucjan Wiśnicz (Rudnik / )16330
29Mocarne KnuryRafał Kucharski (Kraków / KW Kraków) i Mateusz Sobczyk (Kraków / )15310
30OrionŁukasz Jędras (Kraków / KW Kraków) i Stefan Siekanka (Kraków / KW Kraków)15308
31PiotrkiPiotr Zabierzowski (Kraków / KW Kraków) i Piotr Zdziech (Rudawa / KW Kraków)16306
32NO NAMEGrzegorz Bardziński (Kraków / ) i Rafał Pierzchanowski (Kraków / )15303
33Skrętka & BaniaŁukasz Ropka (Kraków / Avatar Kraków) i Maciek Gawron (Kraków / KW Kraków)16298
34HgKrzysztof Samolej (Bochnia / Strefa Wspinania) i Michał Wielgus (Gliwice / Strefa Wspinania)11289
35Drużyna Baltazara GąbkiDariusz Lipiński (Kluczbork / KKW Zawrat/Kluczbork) i Paweł Wancel (Kluczbork / KKW Zawrat / Kluczbork)17288
36VerticalJarek Mozdzynski (Zakopane / TKG Vertical) i Adam Wojdyla (Krauszow / TKG Vertical)14280
37PandoLenieMarek Michałkiewicz (Kraków / ) i Bartek Klimas (Kraków / KW Kraków)14273
38Żenada musi byćRomuald Kotowicz (Katowice / Salew Block) i Tomek Pasierb (Katowice / )14267
39WPNŁMarcin Kasprzyk (Zabrze / KW Gliwice) i Dariusz Kłosuń (Sosnowiec / KW Katowice)13256
40:)Adam Dębski (Lublin / KW Lublin) i Łukasz Kajszczarek (Lublin / KW Lublin)15234
41TygrysyKrzysztof Gorczowski (Kraków / ) i Cezary Chełkowski (Kraków / )11215
42CichoCiemniWojciech Witkowski (Nowy Sącz / NZ) i Maciej Kurek (Kraków / NZ)12201
43Olkuszkie WentylatoryFilip Walczak (Olkusz / Speleoklub Olkusz) i Bartłomiej Nowak (Olkusz / Speleoklub Olkusz)12197
44KWKWKWMichał Wiktor (Wrocław / KW Kraków) i Krzysztof Lazarowicz (Wrocław / Wrocławski KW)12195
45szadokiPrzemysław Durr (Kluczbork / KKW Zawrat / Kluczbork) i Michał Kuleszyński (Kluczbork / KKW Zawrat / Kluczbork)12191
46WSPINACHEFILIP ROSA (KRAKÓW / ) i PIOTR ŁĘTOCHA (KRAKÓW / )9177
47ŁojanciRoman Pasecki (Tarnów / NZ) i Dariusz Kondracki (Krasnystaw / KW Kraków)10174
48Pat i MatDominik Skoczylas (Kraków / KW Kraków) i Krzysztof Gołąb (Kraków / KW Kraków)8168
49Żbik i PająkMichał Michalik (Kraków / NZ) i Maciej Olikowski (Kraków / NZ)6161
50Jan Ciesielski () i Mariusz Ciesielski ()10157
51Sekcja remontowaMaciek Stanisławski (Bielsko-Biała / Klub Alpinistyczny GB GOPR) i Alan Stysiak (Bielsko-Biała / Klub Alpinistyczny GB GOPR)11156
52KW KALWARIAPiotr Błachut (Kalwaria Zebrzydowska / KW Bielsko) i Krzysztof Kołodziejczyk (Kalwaria Zebrzydowska / KW Bielsko)12155
53K.lecyWojciech Paprocki (Poznań / KW Warszawa) i Dariusz Piętak (Warszawa / KW Katowice)10153
54Veni vidiRobert Olejnik (Krakow / Avatar) i Mirek Bartyna (Krakow / )8143
55No StressJarosław Kruczek (Kraków / KW KRAKÓW) i Andrzej Góralczyk (Kraków / KW KRAKÓW)7121
56MapetAndrzej Maziarz (Kraków / KW Kraków) i Piotr Petelenz (Kraków / KW Kraków)7112
57Shakaron MakaronMarco Schwidergall (Ujsoły / KW Bielsko) i Damian Maciejowski (Rajcza / KW Warszawa)599
58GibonyTomek Jarosz (Oświęcim / ) i Krzysztof Ryłko (Oświęcim / )886
59StrzeleckiKrzysztof Horodecki (KW Rzeszów) i Paweł Woźniak (KW Kraków)582
60Nie mogę powiedziećAndrzej Witas (Kraków / STJ) i Hubert Cieplak (Warszawa / STJ)125

Wyniki V MAS - Zespoły mieszane

Ilość rywalizujących zespołów: 49| Największa liczba zrobionych dróg: 38 | Największa liczba zdobytych punktów: 973

Tabela wszystkich wyników
MiejsceNazwa ZespołuSkład ZespołuLiczba Zrobionych DrógWYNIK - Liczba zdobytych punktów
Pełna lista wyników w kategorii Zespoły mieszane do pobrania: Wyniki V MAS_Kategoria Zespoły mieszane
1Dwa krasnaleOlga Niemiec (Kraków / Korona Kraków) i Jakub Ciemnicki (Łódź / ŁKW)38973
2Cookie MonstersBożena Kraszewska (Kraków / Avatar) i Artur Kraszewski (Kraków / Avatar)33745
3M&M'sAngelika Miśkowska (Gliwice / KW Gliwice / SALEWA BLOCK / Fair-Climb) i Marcin Michałek (Gliwice / KW Gliwice)26603
4Hop hop squadKatarzyna Baruch (Tarnów / ) i Mateusz Mazur (Dobczyce / )24598
5Młodzi, Piękni, NiewyspaniJustyna Barut (Kraków / KW Kraków) i Przemek Kurczych (Mszana Dolna / KW Kraków/KA GB GOPR)25537
6OleLubWawRumTomek Rumianowski (Warszawa / KWW) i Asia Oleksiuk (Warszawa / KWW)25523
7Nie gwiżdżSzymon Kaźmierczak (Kraków / KW Kraków) i Agnieszka Gwiżdż (Kraków / )23517
8Słucham Cię OluAleksandra Jelonek (KW Warszawa) i Piotr Lipiński ()21486
9Bananowe NoskiZuzanna Banaś (Wrocław / WKW) i Krzysztof Nosal (Wrocław / WKW)18476
10Orzeł BębłoKarina Kosiorek (Kraków / KW Kraków) i Paweł Bednarz (Warszawa / KW Warszawa)21471
11Leśne SkrzatyKatarzyna Knap (Warszawa / ) i Robert Kopociński (Warszawa/Wrocław / )21455
12Rzeź niewiniątekAgnieszka Sarnecka (Kraków / Akademicki Klub Grotołazów) i Marcin Motyka (kraków / )21437
13karbokoksyOlga Zapasek (Kraków / KW Kraków) i Michał Brysz (Kraków / NZ)14429
1410c+Szymon Rzeźniczek (Kraków / Nz) i Patrycja Miler (Kraków / Nz)19427
15Kawka i WstawkaMiłosława Niezgoda (Kraków / ) i Bartłomiej Rak (Zabierzów / )19418
16Piękny i BestiaArtek Maślanka (Rudnik / KW Kraków) i Małgorzata Jaworska (Kraków / Klama.pl)21406
17Ubłocone śniegowceAnia Tyszka (Kraków / AZS CM UJ) i Daniel Rudnicki (Kraków / )20393
18Magia zapasuMagdalena Kozlowska (Krakow / ) i Rafal Babiarz (Krakow / )17374
19Dzień Dobry!Sylwia Różańska (Bydgoszcz / ) i Łukasz Rychlik (Tomaszów Mazowiecki / )20345
20Nie chce mi sięMichał Kajtoch (Kraków / KW Kraków) i Justyna Filipek (Kraków / KW Kraków)19341
21Sprzedam GolfaAgnieszka Kostrzewa (Kobyłka / KW Warszawa) i Jędrzej Jabłoński (Izabelin / KW Warszawa)13331
22MORIBUNDUSAnna Górka (Kraków / KW Kraków) i Wojciech Buchta (Kraków / KW Kraków)15328
23RzadziakiMaciej Kalinowski (Warszawa / KW Warszawa) i Monika Refczyńska (Warszawa / KW Warszawa)15320
24Zmłócone Mroki i Sowie BabokiMartyna Bela (Poznań / ) i Krzysztof Witos (Rajcza / TSG Młóckarnia)19319
25Daleko od noszyEwa Piórecka (Kraków / KW Kraków) i Piotr Skórski (Kraków / NZ)16318
26Daj blok!Marta Ziembla (Sułkowice / KW Kraków) i Krzysztof Oleksy (Kalwaria Zebrzydowska / KW Bielsko-Biała)19315
27Prawdziwa siła techniki się nie boiAnna Gaińska (Warszawa / KWW/na relaksie team) i Tomasz Stanek (Warszawa / KW Warszawa)15291
28Ryczące nagrobkiPaweł Skalski () i Iwona Chmielnik (KW Kraków)16291
29Inglorious ClimbersTomasz Bochenek (Piekary Śląskie / ) i Renata Erna Pawełczyk (Bytom / SALEWA BLOCK Zabrze)17289
30SzóstkowcyBartłomiej Obuchowski (Chełmek / KW Kraków) i Patrycja Matusik (Kraków / KW Kraków)16263
31Paladyni wędkiPrzemysław Patelka (Kraków / AKT Rozdroże) i Katarzyna Miszograj (Kraków / AKT Rozdroże)14253
32MiGMarta Kozioł (Kraków / ) i Grzegorz Mączka (Kraków / )10248
33OsiołyBarbara Choroniewska (Kraków / ) i Marek Mikrut (Kraków / )18247
34W ostatniej chwiliEwa Kosior (-) i Sebastian Nikiel ()14226
35Są gorsiMateusz Kosakowski (Kraków / ) i Magdalena Syrek (Kraków / )15220
36Strzelające TroczkiEwa Walasek (Warszawa / ) i Szymon Zapart (Warszawa / )11216
37Wściekłe Pięści WężaPaweł Wiśniewski (Kraków / AZS UJ) i Karolina Górka (Rożnów/Kraków / NZ)11213
38ŚlimakiAnita Kwartnik-Pruc (Kraków / AKG Kraków) i Marcin Pruc (Kraków / AKG Kraków)15198
39latający bicepsUla Kępa (Kraków / NZ) i Szymon Olsza (Kraków / NZ)9193
40SzaraczkiJacek Szarek (KW Kraków) i Ewelina Szarek (KW Kraków)13189
41Wspinacze z KaraibówMarta Noga (Kraków / ) i Grzegorz Mazur (Kraków / )11176
42NityMarcin Świrek (Miechów / KW Kraków) i Anita Gaj (Kraków / KW Kraków)11169
43bmwMalwina Birczyńska (Kraków / KW Kraków) i Michał Wierzbicki (Kraków / KW Kraków)12152
44Szybkie BileKatarzyna Kosarzycka (Kraków / ) i Piotr Rożek (Kraków / KW Kraków)5146
45Przyjaciele JeżyMarta Blaźniak (Łódź / ) i Kuba Rogulski (Tomaszów Mazowiecki / )10121
46IiPIzabela Franczak (Kraków / ) i Przemysław Golik (Kraków / )8114
47climbePiotr Picheta (Wieliczka / KW Kraków) i Katarzyna Kowalska (Wieliczka / KW Kraków)7106
48Bunkier SalewaBlockAnna Pleszczyńska (Chorzów / SalewaBlock Zabrze) i Jacek Czech (Ruda Śląska / Bunkier W Skale)592
49bezspinyMarcin Radecki (Nowy Sącz / ) i Joanna Misztal (Gliwice / )688

Wyniki V MAS - Wszystkie Zespoły

Ilość rywalizujących zespołów: 127 | Największa liczba zrobionych dróg: 52 | Największa liczba zdobytych punktów: 1184

Tabela wszystkich wyników
Miejsce w zawodachNazwa zespołuSkład zespołuLiczba zrobionych drógWYNIK - Liczba zdobytych punktów
Lista wyników w kategorii Open do pobrania: Wyniki-V-MAS_Open
1Gruby i grubyPaweł Kopta (Kraków / KS Korona/KW Kraków) i Andrzej Marcisz (Kraków / KS Korona)521184
2ChatkaAdam Pieprzycki (Tarnów / KW Kraków) i Robert Rokowski (Kraków / KW Kraków)481068
3Kapitan Buła i Pułkownik ZakwasMikołaj Pudo (Kraków / KW Kraków) i Damian Granowski (Kraków / Neumarkt / KW Kraków)461019
4Dwa krasnaleOlga Niemiec (Kraków / Korona Kraków) i Jakub Ciemnicki (Łódź / ŁKW)38973
5Jelon i ZajacIlona Gawęda (Kraków / KW Kraków) i Joanna Klimas (Kraków / KW Kraków)37784
6Sojusz Śląsko-DąbrowskiIrek Rybus (Będzin / CW Transformator) i Karol Gładysz (Tarnowskie Góry / TKTJ)34752
7Cookie MonstersBożena Kraszewska (Kraków / Avatar) i Artur Kraszewski (Kraków / Avatar)33745
8vyobodeszczBohdan Kalinowski (Krakow / ) i Yuri Boyko (Krakow / )29720
9Baby GóromDaria Krynicka (Kluczbork / KW Wrocław / KKW Zawrta) i Olga Kosek (Łódź / AKG Łódź)28675
10Władcy LipinMaciej Mazur (Świętochłowice / AKT Watra) i Dariusz Bogusłowicz (Katowice / KW Katowice)30670
11ŻyrafyNatalia Terlecka (Kraków / AVATAR) i Karolina Ośka (Kraków / KS Korona)29643
12Panowie sie wstawiajaSebastian Kulczycki (Chrzanów / KW Kraków) i Robert Matuszczyk (Poznań / WKTJ)30635
13M&M'sAngelika Miśkowska (Gliwice / KW Gliwice / SALEWA BLOCK / Fair-Climb) i Marcin Michałek (Gliwice / KW Gliwice)26603
14Hop hop squadKatarzyna Baruch (Tarnów / ) i Mateusz Mazur (Dobczyce / )24598
15Miasto na KJacek Krynicki (Kluczbork / KKW Zawrat) i Jędrzej Krzemiński (Kluczbork / NZ)22585
16piękni trzydziestoletniZenon Ziołko (Żory / KW Jastrzębie) i Bartłomiej Kryska (Pawłowice / NZ)29573
17Ej, proszę Pani! Dasz radę!Justyna Gorzoch (Warszawa / KW Warszawa) i Sylwia Zarzycka (Warszawa / KW Warszawa)27558
18Młodzi, Piękni, NiewyspaniJustyna Barut (Kraków / KW Kraków) i Przemek Kurczych (Mszana Dolna / KW Kraków/KA GB GOPR)25537
19WspinoholicyŁukasz Jankowski (Kraków / KW Kraków) i Krzysztof Kalkowski (Kraków / )24531
20OleLubWawRumTomek Rumianowski (Warszawa / KWW) i Asia Oleksiuk (Warszawa / KWW)25523
21Nie gwiżdżSzymon Kaźmierczak (Kraków / KW Kraków) i Agnieszka Gwiżdż (Kraków / )23517
22Kuflowe MocneAnna Guła (Kraków / NZ) i Aleksandra Hennig (Nowy Sącz / KW Katowice)23514
23Czciciele białego kamieniaJakub Kwapisz (Częstochowa / NZ) i Łukasz Niestrój (Częstochowa / NZ)26509
24Atak wiewiórekBożena Bator (Kielce / ŚKA) i Dominika Bryła (Kielce / ŚKA)23497
25Słucham Cię OluAleksandra Jelonek (KW Warszawa) i Piotr Lipiński ()21486
26MEGA CIENIASYNikodem Balon (Kraków / NZ) i Łukasz Łazęcki (Kraków / NZ)22476
27Bananowe NoskiZuzanna Banaś (Wrocław / WKW) i Krzysztof Nosal (Wrocław / WKW)18476
28Orzeł BębłoKarina Kosiorek (Kraków / KW Kraków) i Paweł Bednarz (Warszawa / KW Warszawa)21471
29Drużyna ProsiaczkaArtur Frankiewicz () i Krzysztof Anz ()19457
30Leśne SkrzatyKatarzyna Knap (Warszawa / ) i Robert Kopociński (Warszawa/Wrocław / )21455
31Buła & MaikiPiotr Walkowski (Bolechowice / ) i Tomasz Zaraś (Nowy Targ / )21445
32DowcipnisieKamil Lorenc (Olkusz / Speleoklub Olkusz) i Bartek Świstowski (Olkusz / Speleoklub Olkusz)18443
33Rzeź niewiniątekAgnieszka Sarnecka (Kraków / Akademicki Klub Grotołazów) i Marcin Motyka (kraków / )21437
34karbokoksyOlga Zapasek (Kraków / KW Kraków) i Michał Brysz (Kraków / NZ)14429
3510c+Szymon Rzeźniczek (Kraków / Nz) i Patrycja Miler (Kraków / Nz)19427
36Kawka i WstawkaMiłosława Niezgoda (Kraków / ) i Bartłomiej Rak (Zabierzów / )19418
37Filip wraz z TomkiemFilip Markiewicz (Miechów / ) i Tomasz Sikora (Miechów / )22414
38Piękny i BestiaArtek Maślanka (Rudnik / KW Kraków) i Małgorzata Jaworska (Kraków / Klama.pl)21406
39Kto Pyta ten błądziJakub Bajorek (Wieliczka / ) i Michał Kuchnik (Wieliczka / )21402
40Dzik występuje w SokolikachDariusz Pilecki (Kraków / KW Kraków) i Paweł Górka (Kraków / KW Kraków)20400
41Ubłocone śniegowceAnia Tyszka (Kraków / AZS CM UJ) i Daniel Rudnicki (Kraków / )20393
42SpinaczeRadosław Popek (Kraków / KW Kraków / SAKWA AGH) i Łukasz Ligus (Kraków / KW Kraków / SAKWA AGH)21385
43Magia zapasuMagdalena Kozlowska (Krakow / ) i Rafal Babiarz (Krakow / )17374
44RepikTomasz Bartosik (Chrzanów / ) i Artur Knapczyk (Chrzanów / )20364
45Festiwal A0Marta Mikołajczyk (Warszawa / KW Warszawa) i Izabela Czaplicka (Wrocław / KW Bielsko-Biała)21358
46Jano i KrzysiekJanusz Koźbiał (Libiąż / ) i Krzysztof Piasecki (Libiąż / )17357
47gx4Tomasz Taranowicz (Olsztyn / KW Olsztyn) i Adam Dzierwa (Siemianowice Śląskie / NZ)18352
48Dzień Dobry!Sylwia Różańska (Bydgoszcz / ) i Łukasz Rychlik (Tomaszów Mazowiecki / )20345
49Nie chce mi sięMichał Kajtoch (Kraków / KW Kraków) i Justyna Filipek (Kraków / KW Kraków)19341
50powoli i silnoMarcin Szymkowski (Kraków / KW Kraków) i Krzysztof Czyżewski (Skawina / KW Kraków)21338
51TW TeamMateusz Dziektarz (KS Korona) i Wiktor Wajda (KS Korona)16336
52Pije Kuba do JakubaJakub Ćwiąkała (Bochnia / KW Kraków) i Piotr Marecki (Bochnia / )19335
53Popaprańcy BetonuAdam Kujawski (Warszawa / NZ) i Tomasz Puczyłowski (Warszawa / PD Ljubljana-Matica)21334
54Turbo LeszczeJoanna Wydra (Kraków / KW KRAKÓW) i Karolina Wójcik (Zielonki / KW KRAKÓW)16333
55Uwaleni magnezjąGrzegorz Nowak (Wrocław / ) i Marcin Trojniak (Kraków / )16332
56Sprzedam GolfaAgnieszka Kostrzewa (Kobyłka / KW Warszawa) i Jędrzej Jabłoński (Izabelin / KW Warszawa)13331
57ekipa z JerseyMateusz Kurowski (rudnik / ) i Lucjan Wiśnicz (Rudnik / )16330
58MORIBUNDUSAnna Górka (Kraków / KW Kraków) i Wojciech Buchta (Kraków / KW Kraków)15328
59Panny MłodeLucyna Gorol (Chybie / NZ) i Iwona Strzępek (Kraków / KW Kraków)17322
60RzadziakiMaciej Kalinowski (Warszawa / KW Warszawa) i Monika Refczyńska (Warszawa / KW Warszawa)15320
61Zmłócone Mroki i Sowie BabokiMartyna Bela (Poznań / ) i Krzysztof Witos (Rajcza / TSG Młóckarnia)19319
62Daleko od noszyEwa Piórecka (Kraków / KW Kraków) i Piotr Skórski (Kraków / NZ)16318
63Daj blok!Marta Ziembla (Sułkowice / KW Kraków) i Krzysztof Oleksy (Kalwaria Zebrzydowska / KW Bielsko-Biała)19315
64Mocarne KnuryRafał Kucharski (Kraków / KW Kraków) i Mateusz Sobczyk (Kraków / )15310
65OrionŁukasz Jędras (Kraków / KW Kraków) i Stefan Siekanka (Kraków / KW Kraków)15308
66Harde DziołchyMartyna Włodarczyk (Gliwice / KW Gliwice) i Joanna Góra (Czerwionka-Leszczyny / )12306
67PiotrkiPiotr Zabierzowski (Kraków / KW Kraków) i Piotr Zdziech (Rudawa / KW Kraków)16306
68NO NAMEGrzegorz Bardziński (Kraków / ) i Rafał Pierzchanowski (Kraków / )15303
69Skrętka & BaniaŁukasz Ropka (Kraków / Avatar Kraków) i Maciek Gawron (Kraków / KW Kraków)16298
70Prawdziwa siła techniki się nie boiAnna Gaińska (Warszawa / KWW/na relaksie team) i Tomasz Stanek (Warszawa / KW Warszawa)15291
71Ryczące nagrobkiPaweł Skalski () i Iwona Chmielnik (KW Kraków)16291
72HgKrzysztof Samolej (Bochnia / Strefa Wspinania) i Michał Wielgus (Gliwice / Strefa Wspinania)11289
73Inglorious ClimbersTomasz Bochenek (Piekary Śląskie / ) i Renata Erna Pawełczyk (Bytom / SALEWA BLOCK Zabrze)17289
74Drużyna Baltazara GąbkiDariusz Lipiński (Kluczbork / KKW Zawrat/Kluczbork) i Paweł Wancel (Kluczbork / KKW Zawrat / Kluczbork)17288
75zośka i cześkaAleksandra Olzacka (Kraków / ) i Joanna Janusz (Kraków / )17280
76VerticalJarek Mozdzynski (Zakopane / TKG Vertical) i Adam Wojdyla (Krauszow / TKG Vertical)14280
77PandoLenieMarek Michałkiewicz (Kraków / ) i Bartek Klimas (Kraków / KW Kraków)14273
78moc, siła i sława!Danusia Frydryszak (Kraków / KW Kraków) i Aga Zielonka (Kraków / KW Kraków)13268
79Żenada musi byćRomuald Kotowicz (Katowice / Salew Block) i Tomek Pasierb (Katowice / )14267
80SzóstkowcyBartłomiej Obuchowski (Chełmek / KW Kraków) i Patrycja Matusik (Kraków / KW Kraków)16263
81WPNŁMarcin Kasprzyk (Zabrze / KW Gliwice) i Dariusz Kłosuń (Sosnowiec / KW Katowice)13256
82Paladyni wędkiPrzemysław Patelka (Kraków / AKT Rozdroże) i Katarzyna Miszograj (Kraków / AKT Rozdroże)14253
83MiGMarta Kozioł (Kraków / ) i Grzegorz Mączka (Kraków / )10248
84OsiołyBarbara Choroniewska (Kraków / ) i Marek Mikrut (Kraków / )18247
85:)Adam Dębski (Lublin / KW Lublin) i Łukasz Kajszczarek (Lublin / KW Lublin)15234
86W ostatniej chwiliEwa Kosior (-) i Sebastian Nikiel ()14226
87Są gorsiMateusz Kosakowski (Kraków / ) i Magdalena Syrek (Kraków / )15220
88Strzelające TroczkiEwa Walasek (Warszawa / ) i Szymon Zapart (Warszawa / )11216
89TygrysyKrzysztof Gorczowski (Kraków / ) i Cezary Chełkowski (Kraków / )11215
90Wściekłe Pięści WężaPaweł Wiśniewski (Kraków / AZS UJ) i Karolina Górka (Rożnów/Kraków / NZ)11213
91mission impossibleSara Jagiełło (Niepołomice / KW Kraków) i Paulina Szelerewicz-Gładysz (Niepołomice / KW Kraków)10204
92CichoCiemniWojciech Witkowski (Nowy Sącz / NZ) i Maciej Kurek (Kraków / NZ)12201
93ŚlimakiAnita Kwartnik-Pruc (Kraków / AKG Kraków) i Marcin Pruc (Kraków / AKG Kraków)15198
94Olkuszkie WentylatoryFilip Walczak (Olkusz / Speleoklub Olkusz) i Bartłomiej Nowak (Olkusz / Speleoklub Olkusz)12197
95KWKWKWMichał Wiktor (Wrocław / KW Kraków) i Krzysztof Lazarowicz (Wrocław / Wrocławski KW)12195
96latający bicepsUla Kępa (Kraków / NZ) i Szymon Olsza (Kraków / NZ)9193
97szadokiPrzemysław Durr (Kluczbork / KKW Zawrat / Kluczbork) i Michał Kuleszyński (Kluczbork / KKW Zawrat / Kluczbork)12191
98SzaraczkiJacek Szarek (KW Kraków) i Ewelina Szarek (KW Kraków)13189
99Uzależnione od czekoladyDorota Kłeczek (Kraków / AZS UEK / Kraków) i Agnieszka Zięba (Kraków / NZ)11186
100WSPINACHEFILIP ROSA (KRAKÓW / ) i PIOTR ŁĘTOCHA (KRAKÓW / )9177
101Wspinacze z KaraibówMarta Noga (Kraków / ) i Grzegorz Mazur (Kraków / )11176
102Deja VuUrszula Sroka-Piszczek (Kraków / KWKraków) i Urszula Spolitakiewicz (Kraków / Avatar)11175
103ŁojanciRoman Pasecki (Tarnów / NZ) i Dariusz Kondracki (Krasnystaw / KW Kraków)10174
104NityMarcin Świrek (Miechów / KW Kraków) i Anita Gaj (Kraków / KW Kraków)11169
105Pat i MatDominik Skoczylas (Kraków / KW Kraków) i Krzysztof Gołąb (Kraków / KW Kraków)8168
106Żbik i PająkMichał Michalik (Kraków / NZ) i Maciej Olikowski (Kraków / NZ)6161
107Jan Ciesielski () i Mariusz Ciesielski ()10157
108Sekcja remontowaMaciek Stanisławski (Bielsko-Biała / Klub Alpinistyczny GB GOPR) i Alan Stysiak (Bielsko-Biała / Klub Alpinistyczny GB GOPR)11156
109KW KALWARIAPiotr Błachut (Kalwaria Zebrzydowska / KW Bielsko) i Krzysztof Kołodziejczyk (Kalwaria Zebrzydowska / KW Bielsko)12155
110K.lecyWojciech Paprocki (Poznań / KW Warszawa) i Dariusz Piętak (Warszawa / KW Katowice)10153
111bmwMalwina Birczyńska (Kraków / KW Kraków) i Michał Wierzbicki (Kraków / KW Kraków)12152
112Szybkie BileKatarzyna Kosarzycka (Kraków / ) i Piotr Rożek (Kraków / KW Kraków)5146
113Iza&Monia- the shining starsIza Palińska (Katowice / KW Kraków) i Monika Dybaś (Kraków / KW Kraków)8145
114Veni vidiRobert Olejnik (Krakow / Avatar) i Mirek Bartyna (Krakow / )8143
115GosiUlaUrszula Kotewa (Kraków / STJ KW Kraków) i Małgorzata Borowiecka (Poznań / WKTJ)8132
116No StressJarosław Kruczek (Kraków / KW KRAKÓW) i Andrzej Góralczyk (Kraków / KW KRAKÓW)7121
117Przyjaciele JeżyMarta Blaźniak (Łódź / ) i Kuba Rogulski (Tomaszów Mazowiecki / )10121
118IiPIzabela Franczak (Kraków / ) i Przemysław Golik (Kraków / )8114
119MapetAndrzej Maziarz (Kraków / KW Kraków) i Piotr Petelenz (Kraków / KW Kraków)7112
120climbePiotr Picheta (Wieliczka / KW Kraków) i Katarzyna Kowalska (Wieliczka / KW Kraków)7106
121Shakaron MakaronMarco Schwidergall (Ujsoły / KW Bielsko) i Damian Maciejowski (Rajcza / KW Warszawa)599
122Bunkier SalewaBlockAnna Pleszczyńska (Chorzów / SalewaBlock Zabrze) i Jacek Czech (Ruda Śląska / Bunkier W Skale)592
123WymiataczkiJoanna Śliwka (Lublin / ) i Joanna Jaśkowska (Lublin / KW Lublin)691
124bezspinyMarcin Radecki (Nowy Sącz / ) i Joanna Misztal (Gliwice / )688
125GibonyTomek Jarosz (Oświęcim / ) i Krzysztof Ryłko (Oświęcim / )886
126StrzeleckiKrzysztof Horodecki (KW Rzeszów) i Paweł Woźniak (KW Kraków)582
127Nie mogę powiedziećAndrzej Witas (Kraków / STJ) i Hubert Cieplak (Warszawa / STJ)125